Četvrtak, 25 travnja, 2024

Premještaji svećenika u Porečkoj i Pulskoj biskupiji, 2013.

Vlč. o. Krzysztof  Rodak razrješuje se službe upravitelja župa Stari Pazin i Sveta Lucija Pazinska.

Vlč. Željko Zec razrješuje se službe župnika župe Poreč i imenuje se župnikom župa Stari Pazin i Sveta Lucija Pazinska.

Vlč. Vladimir Brizić razrješuje se službe upravitelja župa Boljun, Dolenja Vas i Vranja i odlazi u Sjemenište Redemtoris Mater u Sarajevo.

Vlč. Jure Purkić razrješuje se službe župnog vikara župe Poreč i imenuje se župnikom župa Boljun, Dolenja Vas i Vranja.

Vlč. Rikard Lekaj razrješuje se službe župnika župa Svetvinčenat i Juršići i imenuje se župnikom župe Poreč.

Mladomisnik vlč.  Hector Bernardez Germade imenuje se župnim vikarom župe Poreč.

Vlč. Ivan Borić razrješuje se službe župnika župe Štinjan.

Vlč. Ilija Jakovljević, župnik Fažane imenuje se i župnikom župe Štinjan.

Vlč. Darko Zgrablić razrješuje se službe župnika župe Bale i imenuje se župnikom župa Svetvinčenat i Juršići.

Vlč. Aleksandar Vujisić razrješuje se službe župnog vikara župe Uznesenja Marijina u Puli i imenuje se župnikom župe Bale.

Vlč. Josip Zović razrješuje se službe župnika župa Raša i Sveti Lovreč Labinski i imenuje se župnikom župe Ližnjan.

Vlč. Ivan Mlikota razrješuje se službe župnika župe Ližnjan i imenuje se župnikom župe Raša.

Vlč. Milivoj Koren župnik župa Gornji Labin i Skitača imenuje se i župnikom župe Sveti Lovreč Labinski.

Vlč. Ivan Prodan razrješuje se službe župnika župa Kršan, Čepić i Brdo i imenuje se župnikom župe Sveti Josip u Puli.

Vlč. Marijan Lindić razrješuje se službe župnog vikara župe Rovinj i imenuje se župnikom župa Kršan, Čepić i Brdo.

Vlč. Maksimilijan Buždon razrješuje se službe župnika župe Sveti Josip u Puli i odlazi na studij u Rim.

Mladomisnik vlč. Carlos Artur Fonsec Farfan imenuje se župnim vikarom župa Baderna, Sveti Ivan od Šterne i Žbandaj.

Mladomisnik vlč. Roko Smokrović imenuje se župnim vikarom župe Uznesenja Marijina u Puli.

Mladomisnik vlč. Jurica Manzoni imenuje se prefektom studija u Sjemeništu Redemptoris Mater u Puli.

Vlč. Josip Kolega razrješuje se službe vicerektora u Sjemeništu Redemptoris Mater u Puli i vraća se u Riječku nadbiskupiju.

Vlč. Nikola Mladineo imenuje se vicerektorom u Sjemeništu Redemptoris Mater u Puli.