Subota, 27 travnja, 2024
MisijeNovosti

Uskrs u Ekvadoru s našim misionarom don Lukom Pranjićem

U prigodi Uskrsa donosimo nekoliko fotografija s mise svetkovine Uskrsa koju je u svojoj župi predvodio naš misionar don Luka Pranjić. On od rujna 2019. godine živi i djeluje u gradu Milagro u Ekvadoru.

O tome kako je živjeti i djelovati u misiji u Ekvadoru naš je don Luka ispričao prošle godine kada je posjetio matičnu biskupiju i gostovao u pojedinim župama:

Misionar don Luka Pranjić gostovao u Kašteliru i Labincima – Porečka i Pulska biskupija (biskupija-porecko-pulska.hr)

Više o njegovom misionarskom pozivu pročitajte na ovim likovima:

Razgovor s don Lukom Pranjićem prije odlaska u Ekvador – Porečka i Pulska biskupija (biskupija-porecko-pulska.hr)

Don Luka Pranjić primio misijski križ – Porečka i Pulska biskupija (biskupija-porecko-pulska.hr)

Javljanje don Luke Pranjića u prigodu Misijske nedjelje 2022.:

Uz Misijsku nedjelju: Naš misionar don Luka Pranjić i dijecezanski ravnatelj PMD preč. Mirko Vukšić – Porečka i Pulska biskupija (biskupija-porecko-pulska.hr)

Foto: fcb – don Luka Pranjić

(G. Krizman)