Javljamo svim vjernicima Porečke i Pulske biskupije, prijateljima i znancima da je

vlč. Atilije Krajcar,

umirovljeni svećenik

osnažen sakramentima, blago u Gospodinu  preminuo, 19. rujna  2022. godine u Svećeničkom domu u Puli, u  88. godini života i 62. godini svećeništva.

Sprovodna  misa i oproštaj s pokojnikom bit će u srijedu, 21. rujna 2022. godine  u 14 sati u župnoj crkvi Sv. Mihovila arkanđela u Žminju. Nakon toga pokop na mjesnom groblju.

Poštovanog pokojnika preporučamo u spomen i molitve.

Počivao u miru Božjem!

Biskupi i svećenici