Subota, 27 travnja, 2024
Hodočašća

Hodočašće Loreto, Assisi i svetišta Umbrije

Župljani župa sv. Nikola Barban, sv. Matej Cere i sv. Ivan nad Rašom hodočastili su od 15. do 18. veljače 2024. svetišta Loreto, Assisi i svetišta Umbrije. Uz župnika vlč. dr. sc. Bernarda Jurjevića stručno i duhovno vodstvo imala je dr. sc. Anđela Jeličić Krajcar. U svetištima Gospe Loretske, sv. Franje Asiškog, sv. Klare, sv. Rite i blaženog Karla Acutisa imali smo svete mise i duhovne poticaje. Potaknuti njihovim životnim primjerima vratili smo se obogaćeni s ovog vrlo lijepog i duhovno bogatog hodočašća. Zahvalni našem župniku vlč. dr. sc. Bernardu Jurjeviću, tajnici Elsi Camlić voditeljici dr. sc. Anđeli Jeličić Krajcar i agenciji ATI iz Pule nadamo se još nekom skorijem duhovnom obogaćenju na našem životnom hodočasničkom putu.

Napisala: Loredana Kleva