Trećega dana trodnevnice uoči blagdana sv. Maura misno slavlje predvodio prč. Mladen Matika, dekan Pazinskog dekanata, župnik pazinske Župe sv. Nikole te Tinjana i Berma.

(Tekst homilije uskoro...)

Drugog dana priprave za blagdan sv. Maura misno slavlje u porečkoj katedrali prevodio je mons. Vilim Grbac, generalni vikar  Porečke i Pulske biskupije, dekan Rovinjsko – kanfanarskog dekanata i rovinjski župnik.

U srijedu, 6. studenoga 2019. je u Fažani proslavljen Dan Policijske kapelanije blaženog Miroslava Bulešića koja djeluje pri Policijskoj upravi istarskoj.

Misno slavlje u fažanskoj župnoj crkvi sv. Kuzme i Damjana predvodio je mons. Frano Musić, biskupski vikar Vojnog ordinarijata pri Ministarstvu unutarnjih poslova.

Na pulskom Gradskom groblju Monte Giro o svetkovini Svih svetih, u petak, 1. studenoga 2019., misno slavlje predvodio je porečki i pulski biskup u miru mons. Ivan Milovan. Koncelebrirali su svećenici iz pulskih župa, a pjevanje je ove godine animirao zbor Župe sv. Pavla apostola.