Četvrtak, 28 ožujka, 2024

Misijski tjedan u našim župama

Misijski tjedan u župama Porečke i Pulske biskupije bio je ispunjen različitim aktivnostima u kojima su sudjelovala djeca, mladi, razne grupe i udruge. O zbivanjima u misijskom tjednu i na Misijsku nedjelju do sada su stigla izvješća iz župa Umag, Materada, Kršete, Petrovija, Marija na Krasu, Savudrija, Kaštel, Labin Gornji, Raša, Labin Donji, Marcilnica, Rovinj, te više pulskih župa.  Odvijali su se različiti sadržaji: molitva Misijske krunice, Misijsko klanjanje a organizirani su i prigodni misijski štandovi na kojima su mogli nabaviti različite misijske suvenire i kolače vrijednih domaćica. Sav prilog poslan je u Nacionalni ured PMD-a u Zagreb javljaju iz ureda dijecezanskog ravnatelja Papinskih misijskih djela.