Nedjelja, 28 travnja, 2024

Najava: Predavanja za župne animatore

I ove godine s početkom Korizme nastavljamo ciklus predavanja i susreta u Pazinskom kolegiju za sve župne animatore koji to već jesu u svojim župama, ili za one koji bi to htjeli postati. Velika je blagodat imati u župi suradnike koji će zajedno sa svećenicima raditi na širenju Kraljevstva Božjega. Svaka, pa i najmanja pomoć od koga god ona dođe, dobro je došla. Svi smo kao kršćani pozvani izgrađivati svoju župu kao njezini članovi. Kao što je u obitelji važan svaki član i s njime se računa, tako treba biti i u župi koja predstavlja veliku obitelj.

Ove godine organiziramo tri susreta u Pazinskom kolegiju:

4. ožujka 2017. – (Prvi dio) zajedno sa školskim vjeroučiteljima.

Apostolska administratura u Pazinu i ujedinjenje Istarske Crkve

Predavač: mr. Maksimilijan Buždon iz Pule.

1. ožujka 2017. – Blaženi Miroslav Bulešić kao župnik i dušobrižnik

– Predavač: mr. Ilija Jakovljević iz Fažane.

1. ožujka 2017. –  Duhovni život prvih kršćana

– Predavač: vlč. Luka Pranjić iz Novigrada

Susreti započinju u 9,30 sati i traju do 12,30 ili 13,00 sati.

Radujemo se susretima s Vama i pozdravljamo Vas uz svako dobro od Gospodina!

vlč. Luka Pranjić,

predstojnik Katehetskog ureda