Vlč. Mirko Vukšić, labinski dekan i župnik labinske župe Rođenja BDM proslavio je u nedjelju, 14. srpnja 2019. svoj srebrni svećenički jubilej.

Vlč. Branimir Šapina, mladomisnik, svećenik Porečke i Pulske biskupije, svoju je mladu misu proslavio u Župi sv. Ivana Krstitelja u Puli, u nedjelju, 14. srpnja 2019. Bila je to prva mlada misa u toj župi od njezina osnutka 1996. godine. Za mladomisničko geslo vlč. Šapina je odabrao riječi molitve „Zdravo Marijo, milosti puna, Gospodin s Tobom!“

Vlč. Darko Kovačević, svećenik Porečke i Pulske biskupije, proslavio je mladu misu 24. lipnja 2019., u župi Sv. Luke evanđeliste u Sarajevu.

U srijedu, 10. srpnja, u vijećnici zgrade Općine Fažana, preč. Milan Mužina, pulski dekan i župnik pulske Župe sv. Pavla ap. primio je Zahvalnicu Općine Fažana. Zahvalnicu, na kojoj je navedeno: „za svestranu humanu pomoć i brigu za stanovnike Općine Fažana“, uručila mu je donačelnica Općine Ada Damjanac.