La Voce del popolo o bl. Bonifaciu

LA VOCE DEL POPOLO: Prilog o 70. obljetnici mučeništva, predstavljanju knjige i blagoslovu spomenika (09-2016)

O spomeniku u čast bl. Francescu Bonifaciu

Analiza simbolike spomenika postavljenog na mjestu uhićenja bl. Bonifacia. (09-2016)

Obilježena 70. obljetnica mučeništva bl. Francesca Bonifacia

U subotu, 10. rujna 2016. u Krasici je obilježena 70. obljetnica mučeništva svećenika bl. Francesca Bonifacia. (09-2016)

Biskup Ravignani u Krasici

Trećeg dana trodnevnice uoči 70. obljetnice mučeništva bl. Francesca Bonifacia misno slavlje u župnoj crkvi u Krasici predvodio je tršćanski biskup u miru mons. Eugenio Ravignani. (09-2016)

Krasica: Biskup Milovan predvodio misu i klanjanje

Drugog dana trodnevnice uoči obilježavanja 70. obljetnice mučeništva bl. Francesca Bonifacia, u četvrtak, 8 rujna, na blagdan Male Gospe u župnoj crkvi u Krasici, misno slavlje i klanjanje predvodio je biskup mu miru mons. Ivan Milovan.(09-2016)

Grožnjan: Predstavljena knjiga „Blaženi Francesco Bonifacio“

U srijedu, 7. rujna, upravo na 104. rođendan bl. Francesca Bonifacia, 4 dana prije 70. obljetnice mučeništva, u Grožnjanu je predstavljena prva knjiga o njemu na hrvatskom jeziku.(09-2016)

Najava: Obilježavanje 70. obljetnice mučeništva bl. Francesca Bonifacia

U subotu, 10. rujna 2016. godine u Krasici će biti obilježena 70. obljetnica mučeništva svećenika mučenika bl. Don Francesca Bonifacia.(09-2016)

"Don Francesco Bonifacio, duhovnik Katoličke akcije do mučeništva"

U Trstu predstavljena druga knjiga o Blaženiku (04-2016)

Krasica: „Sjećanje na prošla vremena…“

U Krasici održana književno filmska večer posvećena bl. Bonifaciu (04-2016)

Predstavljena knjiga „ Verso Crassiza“ o mučeništvu bl. Francesca Bonifacia

Knjiga o povijesnim okolnostima mučeništva bl. don Francesca Bonifacia (11-2015)Obilježena 69. obljetnica mučeništva bl. Francesca Bonifacia

Obilježena 69. obljetnica mučeništva bl. Francesca Bonifacia

Svečanu misu u Krasici predvodio mons. Dražen Kutleša