Četvrtak, 2 svibnja, 2024
Loading Događaji

« Svi Događaji

• Ovaj događaj je prošao.

Preč. Marijo Žmak slavi 50 godina misništva

18 lipnja, 2023 @ 11:00

Preč. Marijo Žmak, kanonik Porečkog stolnog kaptola, župnik u Buzetu, proslavit će 50 godina svećeništva u nedjelju, 18. lipnja 2023. godine u župnoj crkvi Uznesenja Marijina u Buzetu, s početkom u 11 sati. Na toj će zlatomisničkoj svečanosti propovijedati porečki i pulski biskup u miru mons. Ivan Milovan.

Tom će prigodom, ujedno, preč. Dalibor Pilekić, buzetski dekan i župnik in solidum u Buzetu, zahvaliti Bogu za 20 godina svećeništva.

Buzetska župa će se na tu svečanu prigodu pripraviti dvodnevnom duhovnom obnovom. Prvoga dana, na blagdan Presvetog Srca Isusova, u petak, 16. lipnja, večernje misno slavlje s početkom u 18 sati predvodit će vlč. mr. Želimir Bagavac, a drugoga dana, na blagdan Presvetog Srca Marijina, u subotu, 17. lipnja, vlč. mr. Maksimilijan Buždon.

Detalji

Datum: