1480312

U petak, 10. lipnja, započela je trodnevnica uoči proslave blagdana sv. Antuna Padovanskog. Prvog dana trodnevnice misno slavlje s početkom u 19 sati predvodio je vlč. Boško Čatlak, kapelan Župe Uznesenja Marijina u Poreču. U subotu, drugoga dana trodnevnice, misu je predvodio vlč. Goran Levak, župnik pulske Župe Gospe od Mora. U nedjelju je večernje misno slavlje u sklopu trodnevnice predvodio o. Tomislav Šanko, provincijal Franjevačke provincija sv. Jeronima franjevaca konventualaca. Te je večeri, nakon misnoga slavlja blagoslovljen Info centar Cenacolo, referentno mjesto za dobivanje informacija i podrške u započinjanju procesa liječenja ovisnosti.

Na sam blagdan, u ponedjeljak, 13. lipnja, mise su bile u 7, 8, 9, 10:30, 17 i 19 sati. Misu poldanicu u 10:30 predvodio je o. Tomislav Šanko, misu u 17 sati, sa blagoslovom djece i cvijeća, predvodio je o. Leopold Mičić, gvardijan tog pulskog samostana, a svečanu euharistiju u 19 sati o blagdanu sv. Antuna predvodio je  porečki i pulski biskup u miru Ivan Milovan.

Subota: 24 Ruj 2022
Dvigrad festival, 1. 7. - 24. 9. 2022.