Otvorene su prijave za duhovske e-Duhovne vježbe u kojima će se razmatrati o plodovima Duha Svetoga i moliti da se život po njima preobrazi. Prijave su otvorene do 29. svibnja, a uvodno pismo stići će 30. svibnja.

Duhovne vježbe traju do svetkovine Pedesetnice, odnosno do 9. lipnja.

Duhovske duhovne e-vježbe pronađite na aplikaciji e-Duhovne vježbe i prijavite se za sudjelovanje.

Voditelj je fra Josip Vlašić.

Aplikaciju za Android preuzmite OVDJE, a za iOS OVDJE.

bl. Miroslav BulešićBože, Oče naš nebeski,

Ti si u svećeniku Miroslavu Bulešiću dao svome narodu revnoga pastira i neustrašivog mučenika.
Po njegovu zagovoru učvrsti u nama vjeru i ustrajnu strpljivost u teškoćama života te daj da se spremno zalažemo za rast i jedinstvo Crkve.

Po Kristu Gospodinu našemu. Amen.
(Molim Te da mi po zagovoru bl. Miroslava udijeliš milost...)
Oče naš ... Zdravo Marijo ... Slava Ocu ...

Tko na zagovor bl. Miroslava bude u molitvi uslišan neka o primljenoj milosti ili ozdravljenju pošalje svoje svjedočanstvo na adresu:
Postulatura bl. Miroslava Bulešića, Kalpurnija Pizona 4, 52100 Pula, tel./faks (052) 391 989 (S crkvenim odobrenjem)

Molitva sv.MauruMoli za nas Sveti Mauro.

Da dostojni postanemo obećanja Kristovih!

Pomolimo se.

Dobri Bože, tvoj je Sin

svojim učenicima rekao:

"Vi ste sol zemlje!

Vi ste svjetlost svijeta!"

Ponedjeljak: 1 Stu 2021
Nadbiskup Kutleša o svetkovini Svih svetih u Poreču