Misa svetkvine Uskrsa u porečkoj katedrali bila je ove godine, 12. travnja, u direktnom prijenosu u programu Radio Istre te na njihovoj facebook stranici, a snimka mise emitirana je u poslijepodnevnim satima na programu pulske tv postaje TV NOVA.

Ove godine, zbog sprječavanja širenja pandemije koronavirusa, poštujući odredbe Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske i Hrvatske biskupske konferencije o zabrani javnog okupljanja, mons. Kutleša je svetu misu predvodio bez prisutnosti naroda Božjeg. Koncelebrirali su: kancelar biskupije mons. Sergije Jelenić, župnik župe Uznesenja Bl. Djevice Marije u Poreču preč. Milan Zgrablić te župni vikar vlč. Janez Barborič.

Nedjelja: 31 Svi 2020
Obavijest o Tečaju priprave za brak u mjesecu svibnju