U Galižani, u drevnoj crkvi sv. Justa, u ovom božićnom vremenu, održano je treće izdanje izložbe pod nazivom „Božićni san / Sogno di Natale“. Ta je izložba plod suradnje Grada Vodnjana-Dignano, Zajednice Talijana A. Capolicchio Galižana i tršćanske udruge  „Amici del Presepio“.

Ove je godine predstavljeno sveukupno 27 jaslica. Izložba je trajala od subote, 14. prosinca 2019. do svetkovine Bogojavljenja, 6. siječnja 2020. godine.

Udruga „Amici del Presepio“ okuplja ljubitelje jaslica. Osnovana je u Trstu, sa sjedištem u prostorijama napuštene škole Damiano Chiesa, a broji preko 70 članova. Svojim brojnim aktivnostima nastoji očuvati tradiciju jaslica i čim više promovirati izložbe, natječaje, publikacije, konferencije i druge inicijative koje se odnose na jaslice.