Utorak, 16 travnja, 2024
Miroslav BulešićNovosti

Ekipa Katedrala pobjednik ove sezone KMNL „Blaženi Miroslav Bulešić“

U subotu, 26. svibnja 2018., nakon deset odigranih utakmica, ekipa Katedrala iz pulske katedrale Župe Uznesenja Blaženje Djevice Marije osvojila je prvo mjesto ove sezone u poretku Katoličke malonogometne lige „Blaženi Miroslav Bulešić“.

Nagradu za fair play osvojila je druga ekipa katedralne župe, Sv. Toma; iz te ekipe je i najbolji golman ove sezone Matej Kokljan.

Iz pobjedničke ekipe, Katedrale, je najbolji igrač sezone Aleksandar Kostić. Najboljim strijelcem, sa 16 ostvarenih golova proglašen je Vladimir Lipić iz ekipe Sv. Lovro iz Premanture.

Ekipa Katedrala prvo je mjesto osvojila s ostvarenih 25 bodova, drugoplasirana je ekipa Sv. Lovro, trećeplasirana ekipa Gospa od Mora, slijede ekipe Sv. Toma, Sv. Kuzma i Damjan iz Fažane te Sv. Antun.

Utakmi su održane na nogometnom igralištu pulskog Biksupijskog misijskog sjemeništa „Rerdemptoris Mater“.